«Олейна» долучилася до формування гуманітарних наборів для сімей з прифронтових регіонів

05.07.2023

Прес-реліз

Завантажити

3000 сімей з прифронтових регіонів Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей отримали предмети першої необхідності та їжу, що не потребує довготривалого приготування, в квітні-травні 2023 року. Ці гуманітарні набори були створені Благодійним Фондом «Восток SОS» за кошти, які пожертвувала Bunge, – компанія виробник продукції «Олейна» в Україні.

Багато домогосподарств у прифронтових регіонах мають суворі умови проживання через постійні обстріли з боку рф, відсутність електропостачання, гуманітарну кризу тощо. Люди не можуть знайти роботу та продовжувати звичайне життя.

Набори з гуманітарною допомогою містять найнеобхідніше, аби подбати про родину: засоби гігієни,  готові до вживання продукти, а також продукти для швидкого приготування (консерви, мюслі, олія, високоенергетичне печиво, консервовані овочі, паштети, сухофрукти, хлібці, шоколад тощо). Такий набір стане у пригоді для всієї родини. БФ «Восток SОS» намагається закуповувати продукти для формування наборів у місцевих підприємців, і, таким   чином підтримати локальний бізнес в умовах війни.

Назад