1

Проєкт "Олейна - дітям. Готуємо з любов'ю"

ТМ «Олейна» розпочала співпрацю з Благодійною організацією «Благодійний Фонд  Діти Героїв» у спільному проєкті «Олейна – дітям. Готуємо з любов’ю», який триває з 1 травня 2024 по 31 грудня 2024 (включно).

Дякуємо, що Ви, купуючи продукцію ТМ «Олейна», також є частиною цієї доброї справи. Разом можемо більше!

Проєкт передбачає низку ініціатив: 

  • Щомісячно (за результатами календарного місяця), у період з 01.05.2024 року по 31.12.2024 (включно), Фонду буде перераховуватися благодійна допомога у формі грошових коштів у розмірі 400 000,00 (чотириста тисяч) гривень, а Фонд прийматиме благодійну допомогу та використовуватиме її на реалізацію благодійних проєктів допомоги дітям, що втратили одного або обох батьків через військову агресію російської федерації проти України та їх родинам. Фонд опікується дітьми, які втратили одного чи обох батьків внаслідок російської воєнної агресії. Наразі у фонді зареєстровано більше 8800 дітей, які отримують допомогу.

Звіти щодо перерахування благодійної допомоги та цільового використання цих коштів будуть розміщені нижче.

  • Проведення Фондом серії майстер-класів для дітей з професійними шеф кухарами за рахунок переданої благодійної допомоги. Метою проєкту є не лише навчити дітей готувати різні страви, щоб подбати про себе та близьких, а й через взаємодію, спілкування і творчість допомогти дітям знизити рівень стресу та тривожності.

Детальніше про фонд:

  • Найменування: Благодійна організація «Благодійний Фонд  Діти Героїв»
  • Місцезнаходження Фонду: 03110, м. Київ, вул. Університетська, буд. 13 А
  • Код ЄДРПОУ : 4470571

Звіти про місячну благодійну допомогу

2024 рік
  • 2024 рік

Серія майстер-класів для дітей з професійними шеф кухарами

Серія майстер-класів з приготування з професійними шеф кухарами має на меті навчити дітей готувати смачні та корисні страви, аби подбати про себе та близьких, та стати способом самовираження, прояву творчості та подолання стресу.