«Олейна» долучилася до проєктів допомоги БФ Надії Вовк «Берегиня»

29.09.2023

Прес-реліз

Завантажити

ТМ «Олейна», як соціально відповідальний бренд, з початку повномасштабного вторгнення допомагає тим, хто найбільше цього потребує. 30 червня 2023 року спільно з Благодійним Фондом Надії Вовк «Берегиня» бренд розпочав нову гуманітарну місію в м.Ізюм. Саме в цей день волонтери фонду передали харчові набори мешканцям міста Ізюм, яке повертається до життя.

«Попри складні умови, в яких доводиться жити людям після деокупації м.Ізюм, багато з них вже повернулися сюди, – коментує Катерина Мацієвська, менеджерка проєктів БФ Надії Вовк «Берегиня». – Мешканці міста, серед яких багато стареньких, родин з дітьми, прагнуть відновити повноцінне життя на своїй землі. Для цього вони потребують гуманітарної допомоги у тривалій перспективі. Підтримка благодійників, серед яких також бренд «Олейна», є дуже своєчасною».

Гуманітарні набори для родин складаються з продуктів харчування (макарони, рис, мʼясні та рибні консерви, сухі сніданки, «Олейна», бісквіти, кава 3 в 1), а також засобів гігієни та ліків.

Співпраця з БФ Надії Вовк «Берегиня» та участь у місії до м.Ізюм – нова благодійна ініціатива «Олейна», яка є логічним продовженням проєктів допомоги бренду з початку повномасштабного вторгнення. Зокрема, раніше на пожертви компанії Bunge, виробника «Олейна» в Україні, разом з партнерами було реалізовано низку ініціатив. Так, нещодавно волонтери сформували і передали кілька тисяч гуманітарних наборів постраждалим від теракту на Каховській ГЕС

Назад