«Олейна» у партнерстві з Восток SOS долучилася до передачі гуманітарних наборів на Херсонщину

06.07.2023

Прес-реліз

Завантажити

Завдяки благодійним внескам компанії Bunge (виробника «Олейна» в Україні) команда благодійного фонду Восток SOS передала більше 2 500 продуктових наборів постраждалим внаслідок екологічної катастрофи на Каховській ГЕС.

«Незважаючи на постійні ворожі обстріли, люди досі відмовляються виїжджати далеко від дому. Наразі ми передаємо найнеобхідніше в маленькі населені пункти, адже більшість гуманітарних фондів сфокусувалися на великих містах. Ми працюємо з місцевою владою та активістами, вони інформують про актуальні потреби та передають списки тих, хто потребує допомоги. Робимо все можливе, рятуємо постраждалих і продовжуємо працювати і в інших регіонах України», – розповіла Голова правління фонду Восток SOS Катерина Скрипова.

Наразі більшість населених пунктів регіону залишилася без газу та світла, тож набори складаються з готових до споживання продуктів, страв швидкого приготування, бутильованої води. Станом на сьогодні допомогу вже отримали постраждалі у селищах Антонівка, Комишани, Зимівник, Приозерне, Забалка, Садове, Козацьке.

Детальніше на сторінці Facebook, Instagram

Назад