«Олейна» виступила партнером конкурсу «Клімат для наших дітей»

23.06.2023

Прес-реліз

Завантажити

Бренд «Олейна» виступила  партнером проведення загальнонаціонального конкурсу для вчителів початкових класів «Клімат для наших дітей». В ході цього конкурсу вчителі з усіх регіонів України надіслали 124 роботи з авторськими методиками викладання екологічної обізнаності у дітей молодшої школи.

Конкурс «Клімат для наших дітей» – один із багатьох інструментів викладання екологічних предметів, які з 2020 року реалізує ГО «Жива планета» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, обласних інститутів аспірантури та ін.

Переможці конкурсу – вчителі – зробили найкращі кейси з дидактичними матеріалами та прикладами вправ для предметів: математика, читання, українська мова для учнів 1-4 класів.

Теми завдань:

  • Як екологічне маркування допоможе запобігти змінам клімату?
  • Як стати другом планети?
  • Як на Землі змінюється клімат?
  • Чому відбуваються зміни клімату?
  • Як запобігти змінам клімату?
  • Зміни клімату і споживання води
  • Як споживати енергію та тепло, пом’якшуючи зміни клімату?
  • Який зв’язок між сміттям та змінами клімату?

Детальніше про конкурс і результати конкурсу

Бренд «Олейна» завжди надавав великого значення екологічній відповідальності, не лише підтримуючи такі ініціативи, як «Клімат для наших дітей», але й забезпечуючи стандарти своєї продукції. Ще в 2013 році продукція під торговою маркою «Олейна» в Україні пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 14024, за результатами чого отримала Екологічний (який стосується навколишнього середовища) сертифікат.

Сертифікат підтверджує, що продукція не містить ГМО та харчових добавок штучного походження, а також відповідає покращеним екологічним характеристикам виробничого процесу, високим стандартам якості та вимогам до пакувальних матеріалів.

Результати оцінювання також визнаються в більш ніж 54 країнах світу, включаючи ЄС і США. Як відповідальний бренд, «Олейна» підтримує екологічну освіту в Україні.

Назад