«Олейна» продовжує співпрацю з благодійною організацією «Восток SOS» в 2023 році

12.04.2023

Прес-реліз

Завантажити

З початку повномасштабного вторгнення бренд «Олейна»  активно залучений у надання допомоги тим, хто її потребує якнайбільше. Зокрема, з травня 2022 року, завдяки підтримці компанії Бунге, виробника продукції під ТМ «Олейна» в Україні,  Благодійній Організації «Благодійний фонд Восток SOS» вдалось реалізувати цілу низку соціальних проєктів. Зокрема було передано великий обсяг гуманітарної допомоги в деокуповані регіони України, а також громадам, де є велика кількість внутрішньо переміщених осіб.

В першій половині 2022 року, на благодійні проєкти компанія Бунге,  виробник продукції  «Олейна» в Україні, пожертвувала 500 000 доларів. Ці кошти були спрямовані на такі ініціативи:

  1. обладнання шелтеру у м. Дніпро для маломобільних осіб евакуйованих з прифронтових зон (закупівля функціональних ліжок, бойлерів, холодильників, мікрохвильовок, столів, стільців, рушників, ковдр, постільної білизни та посуду);
  2. послуги у шелтері, включаючи мобільне харчування тричі на день та послуги клінінгу, роздачу їжі, зарплату персоналу;
  3. евакуація (ремонт транспорту та пальне, зарплати водіям, засоби захисту);
  4. обладнання та будівництво шелтеру на Франківщині;
  5. обладнання (мікроскопи) для інституту Шалімова.

Співпраця з «Восток SOS» триває. В квітні-травні 2023 року бренд «Олейна» та благодійний фонд мають на меті забезпечити продуктовими наборами 3000 сімей з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. «Це будуть продукти першої необхідності, більшість з яких можна їсти, не готуючи. Так ми піклуємося про тих, хто наразі залишився без світла та комфортних умов життя», – зазначає Денис Гедрович, менеджер гуманітарних програм «Восток SOS».

«Наша сила в дбайливому ставленні одне до одного. Ми пишаємось партнерством з “Восток SOS”, аби піклуватися про тих, хто знаходиться поруч і потребує допомоги, адже опинились у найважчих умовах. Турбота – в нашому ДНК, і кожен допомагає ближньому чим може. Ми маємо бути разом зі споживачами й допомагати їм піклуватись щодня про найближчих у ці буремні часи”, – пояснює маркетинг менеджер компанії Бунге, виробника «Олейна» в Україні, Євгенія Роїк.

Назад