ТМ «Олейна» успішно пройшла процедуру нагляду за екологічно сертифікованими оліями

29.09.2023

Прес-реліз

Завантажити

Продукція ТМ «Олейна», що виготовляється Дніпропетровським олійноекстракційним заводом, що входить до міжнародного концерну Bunge, успішно пройшла процедуру щорічного нагляду, підтвердивши чинність екологічного сертифікату №UA.08.002.382 та право наносити знак «Зелений журавлик».

Під час нагляду підтверджено сталість результатів оцінки відповідності екологічно сертифікованої продукції вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.018:2020 «Олія рослинна. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу», що здійснювалась за схемою згідно з ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024).

Продукція ТМ «Олейна» отримала екологічний сертифікат ще в 2013 році, у відповідь на зростання споживацького попиту на продукти з покращеними екологічними характеристиками.

«Сьогодні ТМ «Олейна» – єдиний бренд в Україні, який має міжнародний екологічний сертифікат на бутильовані олії. І для нас є дуже важливим дотримання високих вимог до якості продукції», – зазначає Євгенія Роїк, бренд-менеджер ТМ «Олейна».

 Наявність екологічного сертифікату «Зелений журавлик» підтверджує те, що «Олейна»:

  • виготовлена з насіння найвищої якості;
  • на основі сучасних технологій більш чистого виробництва;
  • збережено природну користь насіння в олії;
  • не містить ГМО, харчових добавок штучного походження, відповідає покращеним екологічним характеристикам виробничого процесу.

Екосертифікат «Зелений журавлик» (ISO 14024) визнається в 54 країнах світу, в тому числі, США, країнах Європи тощо.

Сталий розвиток є одним із пріоритетів ТМ «Олейна». Як відповідальний бренд, «Олейна» підтримує екологічну освіту в Україні. Так, в травні 2023 року, «Олейна» виступила  партнером проведення Всеукраїнського конкурсу для педагогічних працівників початкових класів «Клімат для наших дітей».  

Назад