Олейна Три зерна

500мл

Усвідомлюючи, що природа дарує нам свої багатства, які ми повинні використовувати з розумом, ми створили суміш цінних рослинних олій «Олейна ТРИ ЗЕРНА»: ріпакову олію першого віджиму, доповнену користю лляної олії та олії насіння гарбуза.

Олія «ТРИ ЗЕРНА» є природним джерелом цінних поживних речовин, включаючи Омега-3 кислоти та вітаміни Е і К.

Олія «ТРИ ЗЕРНА» рекомендована для смаження та запікання завдяки високій стабільності, адже має досить високу температуру димлення 240-250°C.

Олія «ТРИ ЗЕРНА» випускається в темній пляшці, яка захищає олію в середині пляшки від несприятливого впливу світла.

Застосування

Смаження

Варіння та
тушкування

Випікання

Салати

Олейна Лляна олія

250мл

Олії холодного пресування першого віджиму від ТМ «Олейна» – відповідь на сучасні тенденції харчування, адже споживачі шукають натуральні та корисні продукти. Ретельний багатоступеневий процес відбору сировини від обраних постачальників та контроль на кожному етапі виробництва забезпечує, що олія зберігає всі багатства поживних цінностей.

Олії холодного пресування першого віджиму Олейна виготовляються шляхом механічного пресування при температурі до 50°С, завдяки чому зберігають свій характерний смак та аромат. Під час зберігання таких олій може утворюватися природний осад, а окремі партії можуть відрізнятись за насиченістю смаку, кольором та ароматом.

«ЛЛЯНА ОЛІЯ Олейна» холодного пресування першого віджиму виготовляється з ретельно відібраного насіння льону. Насіння проходить механічне холодне пресування (при температурі до 50°C), завдяки чому олія зберігає золотистий колір і характерний гіркуватий смак.

«ЛЛЯНА ОЛІЯ Олейна» є джерелом природних поживних речовин, у тому числі цінної кислоти Омега-3

Лляна олія вживається тільки холодною. Вона ідеально підходить для традиційного оселедця, салатів, каш, бутербродів і для завершення приготування страв.

Застосування

Холодні
страви

Паста і каши

Риба

Заправка
страв

Олейна З травами

250мл

«Олейна З ТРАВАМИ» – це поєднання ріпакової олії першого віджиму з натуральними ароматними травами.

Олії «Олейна З ТРАВАМИ» ідеально підходять для смаження, запікання, маринадів та заправки салатів.

Широкий вибір смаків – лінійка з чотирьох продуктів, дозволить кожному любителю кулінарії знайти свій улюблений смак. Лінія «Олейна З ТРАВАМИ» створена для зручної заправки спеціями ваших страв і створення нових варіацій традиційних смаків.

Застосування

Смаження

Барбекю

Маринади

Салати